Veterinární ordinace Bojanov

Nabízím běžné ambulantní ošetření- základní vyšetření, vakcinace, odčervení, odběry vzorků a zajištění jejich vyšetření, mikroskopické vyšetření výtěrů, stříhání drápků, ošetření zubů ultrazvukem, základní chirurgické výkony jako jsou kastrace koček, kocourů, psů, dále odstranění kožních tumorů atp.

Nabízím v případě nutnosti i terénní služby pro psy, kočky, vakcinace králíků a péči o hospodářská zvířata /skot, prase, ovce, koza, event. i koně/

Aktuality

Vážení klienti, vstup do ordinace je do odvolání možný pouze se zakrytými ústy a nosem rouškami, děkuji za pochopení.

Vážení klienti, kvůli nemoci je Veterinární ordinace Bojanov od 2. do 16. ledna uzavřena. V případě akutních problémů se prosím obraťte na okolní veterinární pracoviště, přeočkování a další preventivní úkony provedeme po 17. lednu 2022. Děkuji za pochopení.

Nechcete stát ve frontě? Chcete, abychom měli na ošetření vašeho mazlíčka dostatek času? Využijte možnosti se objednat! Pro objednané jsem k dispozici každé pondělí od 19 do 20 hodin.

Nabízím krmení a diety značky Fortify - jedná se o krmení a diety vyráběné v České republice, bez obilovin, k dostání jen přes veterinární lékaře, vzorky jsou k dispozici v ordinaci, při odběru 10 ks balení /samozřejmě postupném/ možnost získání 1 balení zdarma.

Najdi pijáka

žení chovatelé, díky změnám klimatu se na našem území začínají vyskytovat i "exotická" klíšťata původem z jižní Evropy nebo Afriky, která jsou rizikem nejen pro naše mazlíčky, ale i pro samotného člověka, protože přenášejí množství nemocí včetně zoonóz. Proto Veterinární a farmaceutická univerzita Brno pokračuje v monitoringu výskytu klíšťat na území ČR a zve ke spolupráci širokou veřejnost. Proto pokud najdete nějaké "divné" klíště či pijáka, neváhejte s jeho nahlášením a předáním k výzkumu. Více informací na www.najdipijaka.cz .