Veterinární ordinace Bojanov

Nabízím běžné ambulantní ošetření- základní vyšetření, vakcinace, odčervení, odběry vzorků a zajištění jejich vyšetření, mikroskopické vyšetření výtěrů, stříhání drápků, ošetření zubů ultrazvukem, základní chirurgické výkony jako jsou kastrace koček, kocourů, psů, dále odstranění kožních tumorů atp.

Nabízím v případě nutnosti i terénní služby pro psy, kočky, vakcinace králíků a péči o hospodářská zvířata /skot, prase, ovce, koza, event. i koně

Aktuality

Vážení klienti, milí pacienti, od pondělí 10. června do neděle 16. června 2024 bude ordinace zavřená. Potřebuji si trochu odpočinout. V akutních případech se prosím obraťte na okolní veterinární pracoviště, neakutní dořešíme po dovoleně. Děkuji za pochopení.

Nechcete stát ve frontě? Chcete, abychom měli na ošetření vašeho mazlíčka dostatek času? Využijte možnosti se objednat! Pro objednané jsem k dispozici každé pondělí od 19 do 20 hodin. 

Informace pro myslivce a myslivecké sdružení - zajišťuji sběrné místo pro svoz vzorků do SVÚ Jihlava. Svozy jsou v pondělí, středu a pátek. Vzorky je možné přidávat v ordinaci nebo po telefonické domluvě kdykoliv. Sběr vzorků je bezplatný.

Nabízím krmení a diety značky Fortify - jedná se o krmení a diety vyráběné v České republice, bez obilovin, k dostání jen přes veterinární lékaře, vzorky jsou k dispozici v ordinaci, při odběru 10 ks balení /samozřejmě postupném/ možnost získání 1 balení zdarma.